TOP
Image Alt

Bali Turu - Bali Balayı Turları ve Bali Balayı Otelleri

Bali Adasının En İyi Beach-Club Yerleri

Bali tatili planlayan çiftler için Bali adasının en popüler ve en etkileyici beach-plajlarını hazırladık. Bu beach clublarda gece ve gündüz devam eden eğlence sizleride büyüleyecektir. Bali adasının büyüsü ve en hit parçaların çalındığı bu plajlara giriş bir çoğundan ücretsizdir.

Ku De Ta Seminyak – Bali


Seminyak’taki Ku De Ta, ana restoran alanı ve özel bir bar ile eşsiz bir yerleşim düzenine sahiptir. Merkezindeki çim, özel etkinliklerin gerçekleştiği sahili sınırlar. Özel bir ‘gün batımı kutusu’ ufkun tadını çıkarmak için mükemmel bir bakış açısı sağlar. Kendi bünyesindeki uluslararası DJ ekibi, etkileyici bir dizi derleme albümü oynar. Bu kombinasyon, Ku De Ta’yı Bali’deki orijinal çalma listelerinin keyfini çıkarmaya yarayan bir liste haline getiriyor.

Sundays Beach Club Uluwatu – Bali


Sundays Beach Club, adadaki en muhteşem gizli plaj konumlarından birine sahiptir. Kaya yüzeyi ve sahil şeridi arasında yüzebilir dalgalar ve Akdeniz tarzı bir ortam vardır. 165m’lik bir kum kumu, minimum 250.000 IDR’lık bir depozitoyla bir gün boyunca sizinki. Bu daha sonra yiyecek ve içecek alımlarına aykırıdır. Tek erişim yeşil uçurumun iki dakikalık füniküler yolculuğu ile.

Potato Head Beach Club Seminyak – Bali


Potato Head Beach Club (Patates Kafa), en çok beklenen Bali plaj kulüplerinden biri olarak hızla popülerlik kazanmıştır. Uluslararası DJ’ler ve ünlüler, özel etkinlikler sırasında havuzun sahnesini bir okyanus zemininin önünde alırlar. Potato Head’de dünya standartlarında konserlere Marc Ronson, Foster the People, Fat Boy Slim ve M.I.A. Makeshift aşamaları, havuzun üzerinde, oyuncuların ruh hallerini canlı tuttukları için, vuruşların ritimlere ve ritimlere sıçramasını sağlayan havuzun üzerine kurulmuştur.

Finn’s Beach Club Kuta – Bali

Canggu’daki Berawa Plajı’ndaki bu şık mekân, geniş ve havadar muhteşem bir tamamen bambu yapıya sahiptir. Mavi renkli serbest formlu sonsuzluk havuzu, gezinti sörfüne bakmaktadır. Güneşten uzaklarda kalabilir ya da okyanus manzarasının keyfini çıkarırken havuza dalabilirsiniz. Plaj kulübü, dalgaların üzerinde her seanstan sonra soğuk bir bira ve bir ısırık için kürek çekebilen sörfçüleri ağırlamaktadır.

Azul Beach Club Legian – Bali

İçecekler, Legian deniz meltemleri ve gün boyu manzaraların keyfini çıkarırken gün batımının keyfini çıkarın. Yarı açık yemek bölümleri, bir bar ve üç seviye üzerinde uzanma alanları, çatı ve kubbeli çatı kubbeleri altında tasarlanmıştır. Bardan alkışlanan mikropist Joseph Boroski tarafından tasarlanan harika bir imza listesi. Isırıklar için, Şef Arief Wicaksono, yeteneğini gado-gado ve tom yum goong gibi katmanlar içeren “şefin yaratma pizzaları” gibi bir dizi yenilikçi yemekle sergiliyor.

Post a Comment

You don't have permission to register