TOP
Image Alt

Bali Turu - Bali Balayı Turları ve Bali Balayı Otelleri

Bali En Ünlü Spa Otelleri

Bali en ünlü spa otelleri, sağlık odaklı seyahatlerde son nokta için lüks yaşam ile özel tedavileri bir araya getirmektedir. Tesisin tasarımından mevcut çeşitli uygulamalara kadar, misafirlerin bütünsel esenliği bu üst düzey spa otelleri için Mısır pamuklu çarşafların iplik numarası kadar önemlidir. Endonezya’daki takımadalardan geleneksel olarak ilham almış teknikleri, en yeni bilimsel yöntemlerle birleştiren Bali’deki bu spa otelleri, birinden birinde lüks bir konaklamadan beklediğiniz gibi, müşteri hizmetleri alanında en iyiyi tamamlayacak sağlık uzmanları, beslenme uzmanları ve yogilerden oluşan bir ekibin var. Dünyanın önde gelen plaj destinasyonları. Ayrıca, güneşi güzel bir kitapla süslemek için daha fazla bir şey istemediğiniz zamanlar için güzel bir yüzme havuzundan ödün vermek zorunda kalmazsınız.

 

Thermes Marins Spa at AYANA Resort and Spa Bali


Jimyana’nın tepelerinde yer alan Ayana Resort, büyük ölçüde deniz suyu terapisi deneyimini ön plana çıkaran bir spa kompleksi olan Thermes Marins’e ev sahipliği yapmaktadır. Frangipani bahçelerinin, su özelliklerinin ve özel tedavi odalarının ardında, dünyanın en geniş aqua-tonik deniz suyu havuzlarından biri ile ana tesisi bulacaksınız. Burada, su jetleri ile donatılmış bir “parkur” bulunmaktadır. rahatlatıcı molalar bulabileceğiniz yerler. Spa kompleksinin ötesinde, tesisin özel plajı ile erişilebilen ve uçurumun tabanında yer alan, kayaların üzerinde yer alan, nefes kesici bir şekilde kurulmuş olan Spa’da bulunmaktadır.

Lembah Spa at The Viceroy Bali

Viceroy’daki CasCades restoranının yanında muhteşem bir konuma sahip olan Lembah Spa, birden fazla tedavi odasıyla büyük olmayabilir. Ancak, yemyeşil Petanu Nehri vadisine bakan harika manzaraların eşlik ettiği daha özel bir spa deneyimi sunmaktadır. Viceroy’da konaklayan çiftler ve balayı çiftleri, yarım saatten 2,5 saate kadar şımartıcı seanslar arasında değişen seçenekler sunan Lembah Spa’da romantik spa deneyimleriyle karşılanmaktadır. Ayrıca, aromatik peeling ve yağların seçimlerini masaj için birleştiren farklı paketler de bulunmaktadır. buhar banyoları ve keyifli jakuzi anları. 

Riverside Spa at Maya Ubud Resort and Spa 

Aptly adlı The Riverside Spa, Petanu Nehri’nin yemyeşil ve tenha bir bölümünün yanı sıra Maya Ubud Resort arazisine önemli bir mesafede yer almaktadır. Nehir spası, sadece ahşap bir yürüyüş yolu ile erişilebilen özel arıtma çardaklarına sahiptir. Burada ormanın suları ve sesleri sizi şımartıcı seanslarınıza eşlik etmektedir. 

Mango Tree Spa by L’Occitane at Kupu Kupu Baron

Mango Tree Spa, bambu ağaç evleri olarak benzersiz bir şekilde inşa edilmiş, ancak lüks spa olanaklarıyla donatılmış altı özel bakım odasından oluşmaktadır. Her tedavi odasında mango ağaçlarının gölgeliklerine bakan pencereleri ve ötesinde yemyeşil Ayung Nehri Vadisi’nin manzaraları vardır. Tedaviler, geleneksel Bali esintili teknikleri, Fransız spa markası L’Occitane’nin kaliteli yağları ve cilt ürünleriyle büyük ölçüde birleştirmektedir. Ayrı olarak, adanın en büyük olduğu iddia edilen yeraltı tarzı büyük bir buhar odası bulunmaktadır.


The Spa at The Edge
 

Edge Bali, Hint Okyanusu’nun muhteşem uçurum manzaralarına sahip bir villa deneyimi sunmaktadır. Villada küvet ve bakımların yanı sıra, uçurumun kenarında, okyanus manzarası sunan The Spa bulunmaktadır. İçinde, tedavi yataklarınıza doğru yürüdüğünüz “sıvı zemin” olarak adlandırılan, ayak bileği yüksek su ile sığ bir havuza sahip özel olarak tasarlanmış tedavi odaları karşılanmaktadır. Tedavi seçenekleri arasında bitkisel masajlar, kahve ve pandan vücut sargıları, sıcak taş masajı ve 120 dakikalık şımartıcı ritüel seçenekleri bulunur.

Post a Comment

You don't have permission to register